ما کی هستیم وچه کارمیکنیم

 

ما تلاش می کنیم که به بهترین شکل ممکن و البته ” متفاوت ” خدمات خود را ارائه دهیم. خدمات ما شامل ثبت انواع شرکت اینترنتی در سامانه ثبت شرکت ها، پیگیری های مربوطه بدون نیاز به حضور شما، ثبت برند، ثبت تغییرات شرکت ها و مشاوره کسب و کار می باشد.

ما قبل از ثبت شرکت ها به شما می گوییم که چه شرکتی با کمترین هزینه نیاز دارید با چه موضوعی، چه میزان سرمایه لازم است در نظر بگیرید و بعد از ثبت چه اقداماتی لازم است انجام دهید. در صورتی که نیاز به مشاوره برند سازی دارید ما راه آسانی برای شما داریم

Sabt-kaf

هر آنچیزی کهشما نیاز دارید

 

ثبت شرکت

پس از تاسیس شرکت تجاری جهت این که شرکت شخصیت حقوقی مستقل پیدا کند و از مزایای این شخصیت حقوقی مستقل بهره مند شود، باید آن را در اداره امور ثبت شرکت ها که زیر نظر سازمان ثبت اسناد و املاک کشور است به ثبت رساند که امری الزامی است.

ورود به صفحه خدمات

ثبت برند

یک نام که مشخص کننده تمایز خدمات و محصولات شما از سایر خدمات و محصولات مشابه است. برند همان چیزی است که مخاطب با دیدن و شنیدن، حس کردن یا هر گونه ارتباطی با آن به صورت مفهومی ویژگی‌ها و صفات خود را در ذهن مخاطب تداعی می‌کند. 

ورود به صفحه خدمات

ثبت اختراع

اختراع حاصل و ثمره تلاش فکری و تراوش ذهنی مخترع است که در قالب یک محصول صنعتی یا فرایند صنعتی متبلور می شود.  اما از اختراع زمانی حمایت می شود که این اختراعات طبق قوانین  کشور به ثبت رسیده باشد.

ورود به صفحه خدمات

کارت بازرگانی

مجوزی که اشخاص حقیقی و حقوقی با در اختیار داشتن آن می‌توانند در زمینه واردات و صادرات کالا فعالیت کنند. در نتیجه واردات و صادرات برای همه تاجران آزاد نبوده و تاجرانی که کارت بازرگانی داشته باشند می‌توانند از این حق استفاده کنند.

 

ورود به صفحه خدمات

تغییرات شرکت

افزون بر ثبت شرکت که امری الزامی است، تمامی تغییرات مربوط به امور شرکت‌ها که ممکن است در آینده ایجاد شود، نیازمند به ثبت در اداره ثبت شرکت‌ها است؛ شامل ورشکستگی، تغییرات اساسنامه، افزایش یا کاهش سرمایه شرکت، تصفیه و غیره.

 

ورود به صفحه خدمات

ثبت طرح صنعتی

به دلیل گسترش تکنولوژی،,و همین طور بیشتر شدن رقابت شدید در بازار و مهمتر از همه استفاده شرکت ها از طرح و ایده های نو، اگر طرحی داشته باشیم  منطقی ترین و سریع ترین کار ثبت طرح صنعتی است که جلوی هرگونه کپی برداری و سو استفاده از آن گرفته شود.

ورود به صفحه خدمات

کارت عضویت اتاق بازرگانی

کارت عضویت اتاق بازرگانی کارتی است که توسط شعب اتاق بازرگانی و صنایع و معادن ایران در تهران یا شهرستان ها به اسم متقاضیانی که واجد شرایط باشند صادر می گردد
و صدور این کارت موکول به آن است که متقاضیان، نام شرکت یا نام خویش را در دفتر ثبت تجارتی ثبت کرده باشند.

ورود به صفحه خدمات

تیم کاف می‌کوشد تا همـــواره بهترین‌ خدمات را ارائه دهد

 

۰۱

ثبت شرکت کمترین زمان

تایید نام شرکت در کمتر از 2 روز

۰۲

مشاوره ثبت شرکت

آنلاین، تلفنی و شبانه روزی

۰۳

مشاوره ثبت برند و برندسازی

استعلام دقیق قبل از ثبت جهت اطمینان

۰۴

اقدامات بعد از ثبت

بعد از ثبت شرکت نیز در کنار شما خواهیم بود